4 marca, 2022

Pôžička od Profi Creditu

Od admin

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je tradičný poskytovateľ úverových finančných služieb. Vďaka svojej serióznosti a profesionálnemu prístupu má spoločnosť licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Spoločnosť patrí do nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia preferuje osobný prístup. Pôžičky a úvery ponúka prostredníctvom siete finančných agentov. (žiadosť o pôžičku si môžete vyklikať cez Profi Credit kalkulačku na pôžičky)

Pôžička pre pracujúcich a dôchodcov

Spoločnosť poskytuje pre občanov spotrebiteľský úver vo výške pôžička 50 eur až 3000 eur. Tento spotrebiteľský úver je určený na riešenie nečakaných životných situácii a vykrytie nečakaných potrieb. Je určený pre klientov, ktorí majú stabilný príjem a pre dôchodcov. Výhodou tohto spotrebiteľského úveru je, že ho môžete použiť na čokoľvek. Peniaze nie sú viazané, záleží len na vás na čo peniaze spotrebujete. Ako náhradu ProfiCreditu odporúčame Pôžička Quatro

Pôžička pre podnikateľov

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia tiež poskytuje výhodne úvery pre podnikateľov a živnostníkov. Na získanie takéhoto úveru potrebuje minimálne množstvo dokladov a dôležitý je váš hrubý ročný príjem a nie daňový základ. Získane peniaze môžete použiť na podnikanie bez povinnosti dokladovať podnikateľský zámer.

O pôžičku môžete požiadať telefonicky, alebo prostredníctvom on-line formulára. Obchodník si s vami následne dohodne stretnutie, kde vám predstaví možnosti pôžičky. Po schválení budú následne peniaze zaslané na váš účet.

Najčastejšie chyby pri čerpaní pôžičiek

V dnešnej dobe zažívajú pôžičky všeobecne veľký nárast a záujem o poskytnutie pôžičky neustále rastie. Reklamy v rôznych médiách na nás chrlia ponuky rôznych bánk ako aj nebankových subjektov a nie je jednoduché sa v ponukách zorientovať. Získať pôžičku nikdy nebolo jednoduchšie, avšak človek si musí dať pozor, aby si vybral ten správny produkt a predovšetkým na to, aby bol schopný pôžičku aj splatiť.

Pozrieme sa teraz na najčastejšie chyby pri čerpaní pôžičiek. Jednou z najčastejších chýb je výber produktu – pôžičky podľa výšky poskytnutého úroku. Áno je výhodné získať čo najnižší úrok, ale v končenom dôsledku by nás malo zaujímať aké vysoké budú naše celkové náklady spojené s čerpaním aj splácaním pôžičky. Tým správnym ukazovateľom, ktorý by nás mal zaujímať je RPMN – ročná percentuálna miera nákladov. Ďalšou najčastejšou chybou pri čerpaní pôžičky je, že nie sme  ochotní čakať pridlho na jej vybavenie a peniaze by sme chceli mať čo najskôr. Tak sa nám ľahko môže stať, že pod časovým tlakom uzavrieme nevýhodnú zmluvu. Pred uzatvorením zmluvy o pôžičke (http://www.pozicky123.sk/slovenska-sporitelna-pozicka/), by sme mali mať všetko poriadne prerátané.

Často sa stáva, že preceníme svoje schopnosti splácať pôžičku, čo je tiež najčastejšou chybou. Odborníci radia, že výška splátok za všetky poskytnuté pôžička dohromady, by nemala prekročiť jednu tretinu čistého rodinného príjmu. K ďalším častým chybám pri čerpaní pôžičiek patrí tiež dôvera v reklamy, ktorá nás často naláka mnohokrát na nie až tak výhodný úver. No a v neposlednom rade treba spomenúť aj to, že človek sa často stretne pri podpisovaní zmluvy o pôžičke s nezrozumiteľnými výrazmi, čo dokonca celými úsekmi úverovej zmluvy.

Ak si nie sme istí, podpis na niekoľko dní odložme a o nezrozumiteľných častiach sa poraďme s odborníkmi.  Tak si to zhrnieme, aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní pôžičiek: výber podľa výšky úroku a nie RPMN, unáhlenosť pri získaní pôžičky, precenenie schopnosti splácať, dôvera v reklamy a nezrozumiteľnosť zmlúv. Ak sa týmto chybám budete vyvarovať, je veľká pravdepodobnosť, že na Vašu pôžičku Vám nezostanú nepríjemné spomienky.